Apie mus


NORDHAUS – tai nauja, kitokia nekilnojamojo turto agentūra. Kam kurti dar vieną agentūrą kai jų ir taip tiek daug? Tik tam, kad galėtume paslaugas teikti taip kaip liepia širdis – tikrai sąžiningai ir kokybiškai. To negalėjome padaryti dirbdami kitose agentūrose. Esame profesionalių, nuoširdžių, besirūpinančių klientais brokerių kolektyvas. Mūsų credo:

„Tai, kas eina iš širdies, širdį ir pasiekia!“   Dž. Dž.  Pajetas

Nuoširdžiai Jums padėsime parduoti ar įsigyti nekilnojamąjį turtą visoje Lietuvoje. Lydėsime nuo pirmojo susitikimo iki šampano taurės po sandorio:

  • Patikrinsime nekilnojamojo turto būklę Registrų centre,
  • Užsakysime turto vertinimą ar pastato energinio naudingumo sertifikatą,
  • Rekomenduosime specialistus pastatų ir žemės sklypų kadastriniams matavimams atlikti, nebaigtoms statyboms įteisinti,
  • Padėsime susitvarkyti kitus dokumentus ir patarsime visais kitais rūpimais klausimais.
Atsiliepimai

Didelis ir nuoširdus dėkui agentūrai NordHaus už suteiktas paslaugas parduodant nekilnojamąjį turtą. Asmeniškai noriu padėkoti agentūros vadovei Nijolei ir Daivarui už sąžiningą darbą, bei šiltą ir malonų bendravimą. Likau labai patenkinta jūsų darbu. Linkiu sėkmės jūsų agentūrai!

Valė Lengvinienė, Klaipėda

Mes Miranda ir Jonas  ieškojome nusipirkti būstą. Kreipėmės į nekilnojamojo turto agentūra NordHaus. Šios agentūros darbuotoja Rūta mums rado būstą atitinkantį mūsų lūkesčius. Greitai ir efektyviai padėjo sutvarkyti reikiamus dokumentus įmonės Direktorė Nijolė Tamošauskienė.

Esame dėkingi įmonės Direktorei Nijolei Tamošauskienei

 

Miranda ir Jonas, Klaipėda

При выборе квартиры воспользовались услугами этого агентства. Остались довольны результатом.
Коллектив компетентный, добросовестный, радушный.
Советую всем при оформлении сделки с недвижимостью,обращаться в это агентство.

С ув. Виталий, Klaipėda

Labai norėčiau padėkoti už profesionalumą, operatyvumą, paslaugumą bei pastangas, padedant mums įsigyti savo namus. Sunku surasti gerą patarėją ar konsultantą, todėl labai džiaugiamės atradę Jus. Rekomenduosime Jus visiems, kuriems reikės Jūsų agentūros paslaugų. Linkime sėkmės!

Ingrida Petrikienė, Klaipėda

Man buvo malonu dirbti su jumis. Viskas vyko taip, kaip ir buvo suderėta. Labai džiaugiuosi, kad nekilo jokių problemų dėl to, kad reikėjo palaukti kai kurių mano dokumentų. Ačiū už pagalbą, parduodant namą. Sėkmės jums, Nijole, darbe ir asmeniniame gyvenime.

Silva, Kretinga

Didelis ir nuoširdus dėkui agentūrai NORDHAUS už suteiktas paslaugas įsigyjant nekilnojamajį turtą. Asmeniškai dėkojame agentūros vadovei Nijolei ir Daivarui už sažiningą darbą, bei šiltą ir malonų bendravimą. Likome labai patenkinti jūsų darbu. Sekmės jums ir ilgo gyvavimo jūsų agentūrai!!!

Airas su šeima, Norvegija, Moss

Noriu padėkoti vadybininkei Nijolei už profesionalų darbą, pagalbą perkant būstą bei patarimus. Rekomenduoju visiems norintiems pirkti ar parduoti nekilnojamajį turtą.

Diana, Klaipėda

NORDHAUS vadovė Nijolė Tamošauskienė kompetetinga, puikiai išmano ir atlieka savo darbą, visuomet pataria mums rūpimais klausimais.

Birutė ir Romas Kveciai, Kretingos raj.