Sodybvietė-vienkiemis Vištiškių kaime prie upės 3,52 ha

22 000 €
63 €/ a
  • Objekto nr.:4417
  • Objekto tipas:Sklypas
  • Plotas:350 a

Parduodama sodybvietė –  vienkiemis labai gražioje vietoje prie Veiviržėnų miestelio (Vištiškių k.). Sodyba yra pamiškėje, apie 170 metrų iš šiaurės rytų pusės ribojasi su Upytos upe, priklausančia Veiviržo ichtiologiniam draustiniui. Sodybai priklauso 38 arų namų valdos sklypas (paskirtis: mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos) ir 3,1451 ha žemės ūkio paskirties sklypas, iš kurio 0,9 ha miško žemės plotas.

Sodyboje įregistruoti 7 pastatai (išlikę tik du-ūkinis ( molinis) su rūsiu ir malkinė), naujai atvestas trifazis elektros įvadas, yra šulinys, kuris net per sausrą pilnai išsemtas prisipildo per 3-4 valandas, privažiavimas iki keliuko, vedančio tik į sodybą, galimas iš dviejų pusių: nuo Veiviržėnų puses 2 km arba nuo Šukaičių 1 km žvyruoto kelio , žiemą abu keliai gerai valomi. Atstumas iki artimiausių kaimynų – 220 m., iki Veivirženų miestelio, kuriame yra vaikų darželis, gimnazija, muzikos mokykla, ambulatorija, maisto prekių parduotuvės ir kt. – 3 km, iki Klaipėdos apie 40 km. iki Gargždų – apie 25 km.

2008m. buvo atlikti nauji sklypų kadastriniai matavimai, suformuotos naujos nekilnojamojo turto registro pažymos, padaryta namų valdos sklypo topografinė ir požeminių tinklų nuotrauka, o 2009 m. buvo atlikti grunto geologiniai tyrimai.

Ši sodyba puikus pasirinkimas pavargusiems nuo miesto triukšmo ir smalsių kaimynų, norintiems erdvės ir ramybės ar planuojantiems kaimo turizmo veiklą.


Ypatybės:

nėra


Dirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje - Palanga, Kretingos r., Gargždai, Priekulė, Šilutės r.

Susisiekime!
Daivaras Tamošauskas
+370 601 65910