3 – jų kambarių butas netoli Taikos pr.,

66 000 €
1015 €/ m2
  • Objekto nr.:30520
  • Objekto tipas:Butas
  • Kambarių sk.:3
  • Plotas:65 m2
  • Aukštas:8/9
  • Statybos metai:1974

Butas ne kampinis !!!
Išplanavimas: trys kambariai, virtuvė, vonios kambarys, wc atskirai, du įstiklinti balkonai, sandeliukas ir rūsys.
Butas labai tvarkingas ir šiltas, visi langai istiklinti (langai i rytu ir vakaru puses), kambariuose geros kokybės laminatas ir tapetai. Kolidoriuje, wc, vonioje ir virtuvės zonoje grindinės plytelės. Wc, vonios ir virtuvės zonos sienos išklijuotos plytelėmis.
Laiptinė švari, tvarkinga, draugiški kaimynai.
Patogus susisiekimas su bet kuria Klaipėdos miesto dalimi viešuoju ir asmeniniu transportu. Vos kelios minutes pėstute iki viešojo transporto sustojimo, iš kurios galėsite lengvai pasiekti bet kurį Klaipėdos miesto tašką taip pat “Eglės” turgavietės, parduotutvės “IKI” “GRUSTĖ” vaistinės “CAMELIA” ir “EURO VAISTINĖ” Taip pat Klaipėdos vaikų Lopšelis – darželis “Žemuogėlė”, Klaipėdos “Nykštuko” mokykla – darželis ir Klaipėdos sanatorinis vaikų lopšelis – darželis “Eglutė”. Per 5 – 10 minučių pėstute pasieksite 1 – ną iš 4 – rių ugdymo įstaigų tai yra: Klaipėdos “Santarvės” pagrindinę mokyklą, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnaziją, Klaipėdos “Gedminų” progimnaziją ir Klaipėdos “Hermano Zudermano” gimnaziją  Sutvarkyta alėja kurioje įrengti nauji suoliukai, šachmatų ar šaškių lentos, stalo tenisas, truputi tolėliau alėjos pabaigoje įrengta nauja vaikų žaidimo aikštelė supynės.


Ypatybės:

Centrinis šildymas, Tualetas ir vonia atskirai, Nauja elektros instaliacija, Internetas, Kabelinė televizija, Sandėliukas, Balkonas, Rūsys, Viryklė, Vonia, Šarvuotos durys, Kodinė laiptinės spyna


Dirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje - Palanga, Kretingos r., Gargždai, Priekulė, Šilutės r.

Susisiekime!
Daivaras Tamošauskas
+370 601 65910