Namo dalis Balandžių g.

153 000 €
981 €/ m2
  • Objekto nr.:25821
  • Objekto tipas:Namas, Namo dalis, Mūrinis
  • Kambarių sk.:4
  • Plotas:156 m2
  • Sklypo plotas:4.8 a
  • Statybos metai:2002

Klaipėdoje, šalia Gandrališkių rajono, parduodamas erdvi namo dalis.

Namas  mūrinis, su pilna išorės ir vidaus apdaila. Gražiai ir kokybiškai aptverta teritorija kalvio darbo tvora. Šildymas autonominis – židinys su ortakiais, elektra. Vandentiekis ir kanalizacija – miesto.
Funkcionalus išplanavimas:
1-ame aukšte svetainė su virtuve vienoje erdvėje, didelis kambarys, koridorius, erdvus san. mazgas, tambūras, katilinė, sandėlis, yra židinys su ortakiais. Grindys – akmens mases plytelės.

Mansardoje – mediniais laiptais pasikeliam į antrą aukštą, iškarto galima patekti į didelį erdvų darbo kabinetą, yra du miegamieji kambariai su elektriniais radiatoriais, erdvus vonios kambarys. Grindis medines. Visame name sudėti kokybiški plastikiniai langai, medinės durys, įvesta signalizacija.

Kieme yra trinkelės, sutvarkytas gerbūvis. Namui priklauso 4.8  arų žemės sklypas, kuriame yra: pavėsinė, malkinė. Prie namo privestos dujos tad, esant poreikiui, galima įrengti dujinį katilą. Pilna namo renovacija buvo atlikta 2002 metais (pakeista viskas – vamzdžiai, el.instaliacija, atnaujintas stogas ir t.t).

Tinka per banką  ir išsimokėtinai.

Maloniai laukiame Jūsų.


Ypatybės:

Kitoks šildymas, Miesto vandentiekis, Asfaltuotas privažiavimas, Elektra, Internetas, Kabelinė televizija, Su baldais, Židinys, Wavin vamzdžiai, Aptverta teritorija, Šarvuotos durys


Dirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje - Palanga, Kretingos r., Gargždai, Priekulė, Šilutės r.

Susisiekime!
Nijolė Tamošauskienė
+370 684 42499