Ieškote pirkti, parduoti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą? Skambinkite dabar ir rasime Jus tenkinantį pasiūlymą!
+370 684 42499 I-VII: 8:00-21:00. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Senamiestyje 2 – jų kambarių butas, RENOVUOTAME name

62 000 €
1442 €/ m2
  • Objekto nr.: 28330
  • Objekto tipas: Butas
  • Kambarių sk.:2
  • Plotas:43 m2
  • Aukštas:2/4
  • Statybos metai:1958

Jaukus, šviesus butas yra antrame namo aukšte. Atlikta pilna namo renovacija 2018m. Lapkričio mėn. Namas apšiltintas, vamzdynas pakeistas, atnaujinta šildymo sistema, įdiegtas autonominis reguliuojamas šildymas, individualiai kiekvienam kambaryje atskirai. Sutvarkytas namo fasadas. Butas yra labai šiltas, šildymo išlaidos labai mažos. Renovacijos kaina siekia vos EUR30/mėn. Buto langai yra orientuoti į rytus, tad vakarų vėjai nuo Baltijos krantų buto nepasiekia. Bendras buto plotas 43 kv.m. + balkonas. Butui priklauso erdvus taisyklingos formos 13 kv.m. sandėliukas su langu. Virtuvei ir vonios kambariui reikalingas remontas.

Prestižinėje (senamiestyje) centrinėje miesto dalyje, tuo pačiu atokiau ir nuo gatvių šurmulio ir triukšmo. Butas parduodamas kartu su baldais ir buitine technika. Pirkėjui pageidaujant, galima ir be jų. Kieme yra erdvi parkavimo aikštelė, tad tikrai nesusidursite su problema ieškant vietos automobiliui prie namo. Šalia namo yra nauja žaidimų aikštelė vaikams. Labai paklausi vieta tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai. Bute sienos nėra kapitalinės, tad yra galimybė planuoti erdves.

I Š P L A N A V I M A S
– Prieškambaris 4.82 kv.m.
– Vonios kambarys 2.2 kv.m.
– Virtuvė 5.20 kv.m.
– Svetainės kambarys 17.84 kv.m.
– Miegamasis 12.76 kv.m.
– Balkonas

P R I V A L U M A I
✓ Šiltas ir jaukus butas
✓ Pilna namo renovacija
✓ Antras aukštas
✓ Reguliuojamas šildymas
✓ Erdvus ir patogus išplanavimas
✓ Balkonas
✓ Rakinamos laiptinės durys – domofonas
✓ Erdvus rūsys net 13 kv.m.
✓ Tvarkinga kaimynų bendruomenė
✓ Miesto Senamiestis
✓ Patogus susisiekimas


Ypatybės:

Centrinis kolektorinis šildymas, Nauja kanalizacija, Nauja elektros instaliacija, Renovuotas namas, Internetas, Kabelinė televizija, Balkonas, Rūsys, Vieta automobiliui, Skalbimo mašina, Su baldais, Virtuvės komplektas, Viryklė, Wavin vamzdžiai, Vonia, Šarvuotos durys, Kodinė laiptinės spynaDirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje - Palanga, Kretingos r., Gargždai, Priekulė, Šilutės r.

Susisiekime!
Daivaras Tamošauskas
+370 601 65910