Ieškote pirkti, parduoti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą? Skambinkite dabar ir rasime Jus tenkinantį pasiūlymą!
+370 684 42499 I-VII: 8:00-21:00. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Butas centrinėje miesto dalyje su žemės sklypu ir garažu

72 000 €
1440 €/ m2
  • Objekto nr.: 28092
  • Objekto tipas: Butas
  • Kambarių sk.:2
  • Plotas:50 m2
  • Aukštas:1/3
  • Statybos metai:1936

Butas perplanuotas su visais reikiamais leidimais. Jam priklauso rūsys po namu ir ~1,1 aro žemes pries langus (galima apsitverti sau sodeli kaip daugelis kaimynu jau yra padare). Butui priklauso murinis garazas. Jis randasi šalia gyvenamojo namo, jame yra įvesta elektra. Butas parduodamas kartu su garažu. Laisva parkavimo vieta kieme po miegamojo langais, atokiau nuo pagrindines gatves.
Butas suremontuotas ir tinkamas gyventi. Parduodamas su baldais ir integruota buitine technika. Langai plastikiniai, sarvo durys, ivesta saugos signalizacija. Grindys – azuolinis parketas. Bute ivestas autonominis šildymas dujomis – pigesnis ir daug kam tinkamas variantas. Kokybiska Grohe santechnika vonios kambaryje.


Ypatybės:

Dujinis šildymas, Nauja kanalizacija, Nauja elektros instaliacija, Virtuvė sujungta su kambariu, Internetas, Kabelinė televizija, Vieta automobiliui, Su baldais, Virtuvės komplektas, Viryklė, Wavin vamzdžiai, Dušo kabina, Vonia, Šarvuotos durys, SignalizacijaDirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje - Palanga, Kretingos r., Gargždai, Priekulė, Šilutės r.

Susisiekime!
Daivaras Tamošauskas
+370 601 65910