Ieškote pirkti, parduoti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą? Skambinkite dabar ir rasime Jus tenkinantį pasiūlymą!
+370 684 42499 I-VII: 8:00-21:00. Kitu laiku galite palikti žinutę.

Parduodami naujos statybos butai.

75 000 €
1339 €/ m2
  • Objekto nr.: 28008
  • Objekto tipas: Butas
  • Kambarių sk.:3
  • Plotas:56,11 m2
  • Aukštas:3/4
  • Statybos metai:2018

Puikiai išvystyta infrastruktūra leis greitai ir patogiai pasiekti darbo vietas, mokymo įstaigas, kultūros bei laisvalaikio objektus. Butai yra Kauno g., tai puiki vieta gyventi tiek aktyviems miesto žmonėms, tiek šeimoms su vaikais, kurių patogumui vos už kelių minučių kelio įsikūrusios mokyklos, darželiai, prekybos ir pramogų centrai. Butus galima rinktis – 2 kambarių – nuo 41m 2, 3 kambarių – nuo 53 m 2. Įrengimas – dalinė apdaila butuose, pilnai įrengtos bendro naudojimo patalpos.  Butų kaina svyruoja nuo 55000 eurų iki 79000 eurų. arba 1 – no kvadratinio metro kaina 1350 euro. Čia racionaliai suprojektuoti 2 – 3 kambarių butai su balkonais. Butai yra optimalaus dydžio, ekonomiški su efektyviai suplanuotomis erdvėmis, kurias galėsite įsirengti savo nuožiūra. Tad išėjus iš namų – miesto privalumai, o namuose – Jūsų susikurtas jaukumas ir ramybė. Butai atitinkantys šiuolaikiško ir praktiško gyventojo poreikius.

Vieta ir susisiekimas:

Patogus susisiekimas net ir pėsčiomis, išvystyta infrastruktūra bei gausios laisvalaikio ir pramogų pasirinkimo galimybės. Vos už kelių minučių kelio pėsčiomis – didysis prekybos ir pramogų centras “Akropolis”. Šeimoms su vaikais – šalia esantys vaikų darželiai ir mokyklos.

Mažaaukštė statyba:

Tik keturių aukštų namas, kuriame įsikurs nedidelė ir jauki bendruomenė. Viso name numatyta tik 19 butų. Puikus pasirinkimas, norintiems pabėgti nuo daugiaaukščių namų šurmulio bei pažinti kaimynystėje gyvenančias šeimas.

Privati vieta automobiliui:

Bus įrengtos dvi namo gyventojų automobiliams skirtos aikštelės. Pirmo aukšto garaže automobilių statymui numatytos 13 vietų. Likusios automobilių statymo vietos įrengiamos kieme. Gyventojai galės įsigyti parkingo vietas pagal savo poreikį, todėl neteks sukti galvos, kur saugiai palikti savo transporto priemonę.

Optimalaus dydžio butai:

Taupūs, racionalūs, patogūs – štai ko siekėme, projektuodami butus. Butuose erdvės suplanuotos kruopščiai ir atsakingai bei turi aiškų funkcionalumą, tad Jums tikrai neteks permokėti už nenaudojamas patalpas.

INDIVIDUALŪS BALKONAI:

Visi 2 – 4 aukšto butai turi individualius balkonus, tad gyventojai galės juos išnaudoti poilsiui ar savo inventoriaus laikymui.

Parkingo vieta parduodama atskirai. Parkingo kainos: 5000 EUR už vietą garaže ir 2000 EUR už vietą lauko aikštelėje.

Ypatybės:

Centrinis šildymas, Nauja kanalizacija, Nauja elektros instaliacija, Virtuvė sujungta su kambariu, Internetas, Kabelinė televizija, Balkonas, Vieta automobiliui, Wavin vamzdžiai, Šarvuotos durys, Kodinė laiptinės spynaDirbame Klaipėdos mieste ir apskrityje - Palanga, Kretingos r., Gargždai, Priekulė, Šilutės r.

Susisiekime!
Daivaras Tamošauskas
+370 601 65910